KONST / Litografier / Färglitografi 13899273
nr 1389 9273
Lothar Quinte
(1923-2000), Tyskland
Färglitografi, Lothar Quinte (1923-2000), Tyskland, efter. Gelb. Ej signerad. Motivet: 44x44 cm, yttermått inklusive ram: 62x59 cm
Lothar Quinte, tysk konstnär född 1923, död 2000.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:24:51
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr